<<<1 - 11 з 233>>>


30 Вересня 2022 12:37

До Дня усиновлення

проведено засідання за круглим столом на тему:

Захист прав дітей в умовах воєнного стану

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 № 1088 останній день вересня (день християнських святих Віри, Надії Любові та матері їх Софії) визначено у нашій державі Днем усиновлення.

У цей складний час і на далі мешканці Чернігівської області піклуються про знедолених дітей.  З початку року вже усиновлено

13 Вересня 2022 14:29

 Актуальні питання діяльності служб у справах дітей в умовах воєнного стану

13 квітня 2022 року Службою у справах дітей облдержадміністрації забезпечено проведення онлайн-семінару для працівників служб у справах дітей районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад на тему: «Актуальні питання діяльності служб у справах дітей в умовах воєнного стану».

На семінарі особливу увагу приділили обговоренню питань змін в законодавстві щодо питань усиновлення

08 Вересня 2022 16:49

              Міжнародна допомога у роботі з дітьми

У такий складний час для України в результаті військової агресії російської федерації, коли багато сімей і дітей опинились у складних ситуаціях, набрала розвитку благодійна діяльність в країні, в тому числі і міжнародна.

Працівники Служби у справах  Чернігівської обласної державної адміністрації також отримали суттєву підтримку у роботі  – два ноутбуки.

Ця благодійна допомога надана у рамках проекту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей

02 Серпня 2022 15:06

Подарунок для дітей дитячого будинку сімейного типу

Тетяни та Володимира Скачків (м. Чернігів)

02.08.2022 заступником начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації Станіславом Железним спільно з начальником Служби у справах дітей Чернігівської міської ради Оленою Зінченко у м. Чернігові відвіданий дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) Тетяни та Володимира Скачків.

Цей ДБСТ функціонує вже більше трьох років, створений на базі житла, придбаного за рахунок

22 Липня 2022 15:03

Співпраця з Благодійниим фондом «СОС Дитячі Містечка»

Для покращення матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються під опікою, піклуванням, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу на території Чернігівської області Службою у справах дітей облдержадміністрації до співпраці залучено громадські організації, зокрема, Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка».

Організацією започаткований проект надання багатоцільової грошової допомоги сім’ям з десяти

21 Липня 2022 16:40

Бажаний подарунок для дітей із дитячого будинку сімейного типу Семенівської територіальної громади

Нікому не потрібно доводити, що сім’я - найголовніше у житті будь-якої людини, а особливо дитини. Для дітей виховання саме в родині є дуже важливим, а розуміння того, що дитина, яка залишилась без батьківської опіки, отримала свою нову сім’ю, надихає її на краще.

Перший дитячий будинок сімейного типу, створений на базі прийомної

06 Липня 2022 10:37

Дитячому будинку сімейного типу в Киїнці передані продуктові набори

Представники Служби у справах дітей ОВА та Чернігівської РВА 4 липня відвідали у Киїнці дитячий будинок сімейного типу Анни Шатирко, в родині якої виховується десятеро дітей. Мета візиту — з'ясувати житлово-побутові умови проживання вихованців.

Під час зустрічі посадовці зазначили, що сприятимуть

06 Червня 2022 10:42

Захист прав дітей в умовах війни — спільна справа влади та громадськості

 

На Чернігівщині внаслідок агресії російської федерації постраждали 69 дітей. На жаль, 24 з них загинули (22 дитини — на території Чернігівської області та 2 дитини, з Бахмача та Михайло-Коцюбинської громади, — на Київщині).

У регіоні налічується 11 дітей з 8 сімей, батьки яких загинули внаслідок бойових дій на території області. Над вісьма цими дітьми вже призначена опіка, троє до встановлення опіки перебуватимуть у

21 Січня 2022 16:42

Проведено нараду з працівниками служб у справах дітей райдержадміністрацій та територіальних громад області

21 січня  Службою у справах дітей обласної державної адміністрації проведено онлайн-нараду з працівниками служб у справах дітей райдержадміністрацій та територіальних громад області на тему: «Розвиток в області послуги патронату над дитиною».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2021 № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною» в кожній територіальній громаді необхідно забезпечити запровадження та організацію функціонування послуги патронату над дитиною.

Начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Людмила ЗЕЛЕНЬКО звернула увагу учасників

06 Грудня 2021 08:27

Проведено нараду з директорами центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

03 грудня Службою у справах дітей облдержадміністрації проведено робочу нараду з директорами центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, які діють в області (м.м. Ніжин та Чернігів, с. Хмільниця Чернігівського району).

Під час зустрічі обговорили такі питання:

дотримання карантинних обмежень та стан вакцинації працівників ЦСПРД;

крок до безбар'єрного майбутнього України;

про стан протипожежної безпеки та посилення відповідальності екологічної безпеки, зокрема, за самовільне

29 Жовтня 2021 17:03

Відбувся семінар для педагогічних працівників центрів соціально-психологічної реабілітації  дітей на тему:

«Основні напрямки діяльності закладів соціального захисту дітей у здійсненні реабілітації дітей, які опинились у складних життєвих обставинах»

 

29 жовтня п.р. Службою у справах дітей обласної державної адміністрації проведено семінар для педагогічних працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей з питання: «Основні напрямки діяльності закладів соціального захисту дітей у здійсненні реабілітації дітей, які опинились у складних життєвих обставинах», у режимі відеоконференцзв’язку.

Перед учасниками навчання з актуальних питань діяльності закладів виступила  ЗЕЛЕНЬКО Людмила Федорівна, начальник служби у справах дітей

<<<1 - 11 з 233>>>