<<<1 - 11 з 212>>>


16 Липня 2021 08:50

Виїзне навчання на базі Ніжинської районної державної адміністрації

15 липня 2021 р. Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Службою у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації для працівників служб у справах дітей Ніжинської  райдержадміністрації, Батуринської, Височанської, Бобровицької, Бахмацької, Дмитрівської,  Борзнянської, Носівської, Лосинівської, Крутівської, Комарівської, Мринської, Талалаївської, Новобасанської, Плисківської, Ніжинської, Макіївської, Вертіївської територіальних провели виїзне навчання на тему: «Про теоретичні та практичні аспекти захисту прав дитини та формування  системи інституційного догляду та виховання дітей». Всього взяли участь 33 особи.

З учасниками навчання працювали заступник начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації-начальник

05 Липня 2021 09:36

Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — на постійному контролі в ОДА

Про використання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування протягом 2020-2021 років говорили сьогодні на нараді під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Олени Думи. Участь у засіданні також взяли фахівці структурних підрозділів ОДА, представники РДА та місцевого самоврядування.

Йшлося також про проблемні питання, що уповільнюють виконання

25 Червня 2021 15:12

Виїзне навчання на базі Прилуцької районної державної адміністрації

Про теоретичні та практичні аспекти захисту прав дитини та формування  системи інституційного догляду та виховання дітей  говорили під час виїзного навчання 24 червня 2021 р., проведеного Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Службою у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації на базі Прилуцької районної державної адміністрації.

Відкривав навчання перший заступник голови

25 Червня 2021 10:11Робоча група

Обговорено питання реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Прилуцькому районі

24 червня, у рамках виїзних заходів до Прилуцького району, на базі Прилуцької райдержадміністрації відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої  групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей за участі заступників голів, представників служб у справах дітей, надавачів соціальних послуг територіальних громад Прилуччини.

У режимі відеоконференцзв`язку

02 Червня 2021 09:08

«Україна майбутнього»

1 червня, у рамках проведення урочистостей з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, на «Зеленій сцені» алеї Героїв у м. Чернігові відбулося нагородження переможців конкурсу дитячої творчості «Україна майбутнього».

Цього річ конкурс проводився серед вихованців трьох центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області (м.м. Чернігів, Ніжин, с. Хмільниця Чернігівського району), в якому взяли участь понад 50 дітей.

Загалом на розгляд журі надійшло близько 60 робіт: малюнки, аплікації, вишивки, інші оригінальні

28 Травня 2021 14:14

Відбувся семінар-тренінг для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей з питання: «Здійснення заходів соціально-психологічної реабілітації у закладах соціального захисту дітей»

 27 травня п.р. Службою у справах дітей обласної державної адміністрації проведено семінар-тренінг для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей з питання: «Здійснення заходів соціально-психологічної реабілітації у закладах соціального захисту дітей», у якому взяли участь 15 осіб.

Захід проходив у приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

27 Травня 2021 16:02

Привітання працівників сфери захисту прав дитини

         Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, у рамках семінару -тренінгу для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей на тему «Здійснення заходів соціально-психологічної реабілітації у закладах соціального захисту дітей», відбулося святкове привітання працівників сфери соціального захисту дітей.

          Зі святом усіх присутніх привітала голова обласної ради Олена ДМИТРЕНКО,

27 Травня 2021 09:08

26 травня навчались керівники та спеціалісти служб у справах дітей

Зустріч розпочала представник Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина, закцентувавши увагу присутніх на результатах моніторингу стану додержання прав дитини в умовах адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади.

Надалі в рамках реалізації короткострокової програми підвищення кваліфікації «Теоретичні та практичні аспекти захисту прав дитини та реформування системи інституційного догляду та виховання дітей» були висвітлені такі питання:

         

27 Травня 2021 09:00

 

 На навчальному семінарі обговорено результати триденного моніторингового візиту щодо додержання прав дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи на Чернігівщині

 Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина та працівники Управління з дотримання прав дитини та сім’ї Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини взяли участь у навчальному семінарі «Теоретичні та практичні аспекти захисту прав дитини та реформування системи інституційного догляду та виховання дітей», організованому Службою у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації.

Захід проведено з

25 Травня 2021 16:26

У Чернігівській ОДА обговорили можливості соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Сьогодні, 25 травня, під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Олени Думи відбулося розширене засідання координаційної ради у справах дітей.

В режимі онлайн до обговорення долучилися представники районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування територіальних громад, фахівці служб у справах дітей.

-        Одним із пріоритетів соціальної політики України в цілому та Чернігівської області зокрема

24 Травня 2021 16:55

Обговорено аспекти ведення випадку дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах

В умовах реформування системи інституційного догляду та виховання дітей важливим питанням є удосконалення якості надання соціальних послуг дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також застосування найбільш сучасних форм соціальної роботи.

Соціальні послуги дітям зазначеної категорії надають

<<<1 - 11 з 212>>>