Анонси

https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov


 
 

Назад

Навчання-тренінг для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді України Олени Зеленської покликана створити систему сервісів і послуг, що зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

Служба у справах дітей облдержадміністрації продовжує співпрацю в цьому напрямку з громадськими організаціями, які надають допомогу сім’ям з дітьми.

Так, за участі Благодійного фонду «Голоси дітей» для вихователів та практичних психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей організовано навчальний семінар, на якому обговорили актуальні питання самодопомоги та підтримки дорослих і дітей у цей складний час.

Центри соціально-психологічної реабілітації дітей – це заклади соціального захисту, де протягом року комплексну допомогу отримують близько 200 дітей. Для того, аби мати змогу допомагати іншим, спочатку ми повинні дати раду собі. Саме тому для спеціалістів закладів практичним психологом благодійного фонду Іриною Лісовецькою був проведений тренінг «Як підтримати себе і дитину в період війни».

Захід розпочався з погляду на «себе» та свої проблеми через метафоричні картки.  Під час навчання учасникам запропоновано вправи на розвиток навичок відновлення, піклування про себе, опрацювання технік для покращення самопочуття при різних емоційних станах, пошук ресурсів та надання допомоги дітям в пошуку «Сили» в боротьбі зі стресом.  Завдяки практичним вправам та методам зрозуміли як допомогти стабілізувати психологічний стан і навчитись боротися зі стресом під час війни, яким би не простим завданням це не здавалося. Завжди треба пам’ятати, що допомагаючи собі, ти зможеш допомогти іншим.   

Педагоги позитивно оцінили змістовне наповнення заходу, а отримані знання та навички будуть успішно застосовуватись в практичній діяльності.

 
 

Назад

                                                                        
 
 

Гід з державних послуг

 Захист прав  дітей, які вимушено перебувають за кордоном.docx

                                                                                             Відеоролик "Надихнись Україною"