Привітання з Днем святого Миколая
Напередодні Дня Святого Миколая Службою у справах дітей облдержадміністрації проведена благодійна акція, учасниками якої стали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих бійців в АТО/ООС, а також діти з малозабезпечених і багатодітних сімей (222 дітей).
Начальник Служби у справах дітей Людмила Зеленько та директор обласного центру соціальних служб Алла Кот привітали та вручили подарунки і солодощі 10 дітям,